زنی در حالت غیر عادی اقدام به رد شدن از روی ریل قطار کرد در حالی که چیزی نمانده بود جان خود را از دست بدهد.

اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک زن جوانی که مقدار زیادی مشروبات الکلی مصرف کرده بود، در حالتی غیرعادی تصمیم گرفت چند لحظه قبل از رسیدن قطار، خود را به سمت دیگر ایستگاه برساند.

اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک بنابراین زن از روی سکو به روی ریل پرید و زمانی که به طرف دیگر سکو رسید، هر چه تلاش می کرد، نمی توانست خود را بالا بکشد. این تلاشهای بی ثمر در حالی صورت می گرفت که لحظاتی بیشتر تا برخورد قطار با او نمانده بود.

اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک در این لحظه ماموران ایستگاه به کمک او آمدند و در آخرین لحظات جان زن را از مرگ حتمی نجات دادند.

اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این ویدیو توسط دوربین مداربسته یکی از ایستگاه های ملبورن در استرالیا ضبط شده است.

اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک


اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک اقدام احمقانه زن در ایستگاه قطار! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 126 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی