دانش‌آموزی که از معلم خود کینه‌ای عمیق داشت، به شکلی هولناک از او انتقام گرفت.

ضربات چاقوی دانش‌آموز کینه‌ای به صورت معلم زن جوان + تصاویر در ایرناک ضربات چاقوی دانش‌آموز کینه‌ای به صورت معلم زن جوان + تصاویر در ایرناک به دنبال موج درگیری‌های شدیدی که اخیرا در مراکش میان معلمان و دانش آموزان راه افتاده است، این بار نوبت به معلم زن جوان نگون‌بخت رسید.

این زن ساعت 18:00 چهارشنبه هنگامی که قصد ترک مدرسه به سمت خانه را داشت، توسط شخصی مورد حمله قرار گرفت که بر اساس شواهد موجود، مهاجم یکی از دانش آموزان سابق او بوده است.

بنا بر گزارش‌ها دانش آموز مذکور مدتی قبل بر خلاف میلش توسط همین معلم از دبیرستانی در شهر دارالبیضا به یک مدرسه دیگر منتقل شده بود.

این دانش آموز که در زمان حضورش در مدرسه به خاطر اخلاق نامناسب سابقه زیادی در کمیته انظباطی مدرسه داشت، سرانجام پس از انتقالی از معلمش انتقال گرفت. صورت این زن از ناحیه اطراف دهان و نزدیک چانه با چاقوی دانش آموز انتقامجو به‌شدت زخمی شد.

مصطفی شرف، امین السعیدی و صالح الفقیهی که فعالان معروف مغربی در شبکه های اجتماعی هستند خواستار رسیدگی اصولی و ریشه ای مسئولان به این معضل رو به رشد در مدارس مراکش شدند.

 انتقام خونین دانش آموز کینه ای از معلم زن جوان+تصاویر

 انتقام خونین دانش آموز کینه ای از معلم زن جوان+تصاویر

 انتقام خونین دانش آموز کینه ای از معلم زن جوان+تصاویر


yjc

بازدید : 2,903 بار
ضربات چاقوی دانش‌آموز کینه‌ای به صورت معلم زن جوان + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی