کاربران آنلاین : 4885

یک تروریست که با جلیقه انتحاری قصد داشت به زور وارد مراسم عزاداری در بغداد شود پس از لو رفتن، خود را منفجر کرد.

انفجار انتحاری مرگبار در یک مجلس عزاداری + فیلم-ایرناک انفجار انتحاری مرگبار در یک مجلس عزاداری + فیلم-ایرناک یک عامل انتحاری که به خود جلیقه انتحاری بسته بود سعی داشت بدون اینکه کسی متوجه هدف شومش شود وارد یک مراسم عزاداری در مسجد «الامیر‌ علی» منطقه المشاهده واقع در شمال پایتخت بغداد شود اما یکی از ماموران امنیتی حاضر در مجلس متوجه نقشه پلید او شد و سعی کرد از ورودش به مسجد جلوگیری کند که در همان لحظه فرد تروریست خود را منفجر کرد.

انفجار انتحاری مرگبار در یک مجلس عزاداری + فیلم-ایرناک انفجار انتحاری مرگبار در یک مجلس عزاداری + فیلم-ایرناک این انفجار منجر به کشته شدن 4 نفر شد که یکی از آنها مامور نامبرده و سه نفر دیگر غیر نظامی و از بستگان متوفی بودند.

انفجار انتحاری مرگبار در یک مجلس عزاداری + فیلم-ایرناک انفجار انتحاری مرگبار در یک مجلس عزاداری + فیلم-ایرناک تا این لحظه هنوز هیچ گروه تروریستی مسئولیت این حمله مرگبار را بر عهده نگرفته است اما با توجه به کارنامه سیاه داعش، شیوه این عملیات بی شباهت به حملات پیشین آنها نیست.

انفجار انتحاری مرگبار در یک مجلس عزاداری + فیلم-ایرناک انفجار انتحاری مرگبار در یک مجلس عزاداری + فیلم-ایرناک

انفجار انتحاری مرگبار در یک مجلس عزاداری + فیلم-ایرناک انفجار انتحاری مرگبار در یک مجلس عزاداری + فیلم-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 84 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی