بر اثر انفجار یکدستگاه خودروی وانت در جایگاه سوخت گاز طبیعی شهرستان شادگان متاسفانه یک کودک 10 ساله جان خود را از دست داد.

انفجار وانت در جایگاه سوخت شادگان

انفجار مرگبار وانت در جایگاه سوخت شادگان با 3  کشته و مجروح در ایرناک انفجار مرگبار وانت در جایگاه سوخت شادگان با 3  کشته و مجروح در ایرناک انفجار یک دستگاه خودرو وانت در جایگاه سوخت CNG شهید کاظمی شهرستان شادگان 3 کشته و مجروح برجای گذاشت.

فرماندار شهرستان شادگان روز جمعه اظهار داشت :این انفجار حدود ساعت چهار صبح امروز در این جایگاه رخ داده است.

سعید حاجیان ادامه داد :در این حادثه یک خودرو وانت پیکان که در حال سوختگیری در جایگاه بود ، به علت نقص فنی در کپسول گاز CNG منفجر شده است.

فرماندار شهرستان شادگان با اشاره به اینکه این حاثه برای جایگاه سوخت هیچگونه خسارت مالی در بر نداشته افزود :متاسفانه یک کودک حدود 10ساله که در خودرو حضور داشته بر اثر انفجار کشته شده و راننده وانت و همسرش که خارج از خودرو بودند مجروح شدند.

این حادثه اولین انفجار کپسول گاز CNG در شادگان می باشد که به علت رعایت نکردن نکات ایمنی هنگام گاز گیری در جایگاه سوخت رخ داده است.

شهرستان شادگان در جنوب استان خوزستان واقع شده و مرکز آن شهرشادگان است.


تاریخ : 97/03/01

irna

بازدید : 1,803 بار
انفجار مرگبار وانت در جایگاه سوخت شادگان با 3 کشته و مجروح
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی