ویدئویی که از یک دوربین مدار بسته تهیه شده است لحظه تخریب یک منزل مسکونی دو طبقه را در اثر انفجار را نشان می دهد.

انفجار مهیب گاز شهری و فرو ریختن ساختمان + فیلم در ایرناک انفجار مهیب گاز شهری و فرو ریختن ساختمان + فیلم در ایرناک ویدئوی دوربین مدار بسته که به تازگی منتشر شده است لحظه تخریب کامل یک منزل مسکونی دو طبقه در اثر انفجار گاز شهری را به تصویر می کشد.

این ویدئو که از دوربین مدار بسته یکی از خانه های مجاور تهیه شده است لحظه انفجار و تخریب این منزل مسکونی را در منطقه "بیرستال " در لسترشر انگلیس نشان می دهد. گفته می شود به علت شدت زیاد این انفجار، به حدود پنجاه منزل مسکونی مجاور نیز آسیب وارد شده است.

این منزل دو طبقه متعلق به یک زوج سالخورده بود که در لحظه حادثه در خانه حضور داشتند. "جنت جاسپر" 79 ساله که در اثر فرو ریختن سقف اتاق خواب دچار جراحت شده بود بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. شوهر 80 ساله وی نیز که در طبقه اول سرگرم آماده کردن صبحانه بود در این حادثه زخمی شد و به بیمارستان انتقال یافت. این حادثه در ساعت 7.30 صبح رخ داد. شدت صدای انفجار چنان شدید بود که برخی از ساکنان محلی،آن را شبیه به انفجار بمب توصیف کردند.


yjc

بازدید : 1,902 بار
انفجار مهیب گاز شهری و فرو ریختن ساختمان + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی