صحنه‌هایی از انفجار ناگهانی خمپاره‌ای قبل از پرتاب در دستان جوانی را از نظر می‌گذرانید که موجب متلاشی شدن دستهایش می‌شود.

صحنه‌هایی از انفجار یک خمپاره قبل از پرتاب

انفجار ناگهانی خمپاره دستان پسر جوان را متلاشی کرد + فیلم-ایرناک انفجار ناگهانی خمپاره دستان پسر جوان را متلاشی کرد + فیلم-ایرناک ویدئوی زیر صحنه‌هایی از انفجار خمپاره‌ای در دستان جوانی را نشان می‌دهد. 

انفجار ناگهانی خمپاره دستان پسر جوان را متلاشی کرد + فیلم-ایرناک انفجار ناگهانی خمپاره دستان پسر جوان را متلاشی کرد + فیلم-ایرناک خمپاره از جمله ادوات جنگی دستی است که با وجود سایز کوچکش قدرت تخریب بالایی دارد. فقط ترکش‌های این سلاح می تواند جان چند نفر را بگیرد. در این ویدئو نیز جوان بی‌احتیاط در کنار رودخانه‌ای قصد داشت از روی شیطنت خمپاره‌ای را درون آب بیندازد که ناگهان در اثر یک اشتباه این خمپاره در دستانش منفجر شده و هر دو دستش به شدت آسیب می‌بیند. پسر جوان پس از وقوع این حادثه وحشت‌زده شده و فریاد زنان از محل دور می‌شود. 

انفجار ناگهانی خمپاره دستان پسر جوان را متلاشی کرد + فیلم-ایرناک انفجار ناگهانی خمپاره دستان پسر جوان را متلاشی کرد + فیلم-ایرناک جزئیات این حادثه در ویدئو زیر نشان داده شده است. 

انفجار ناگهانی خمپاره دستان پسر جوان را متلاشی کرد + فیلم-ایرناک انفجار ناگهانی خمپاره دستان پسر جوان را متلاشی کرد + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 15 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی