یک جلاد داعشی در استان دیالی عراق، به وسیله یک انگشتر شناسایی شد.  

انگشتری که عامل مرگ جلاد داعشی شد !-ایرناک انگشتری که عامل مرگ جلاد داعشی شد !-ایرناک یک منبع محلی در استان دیالی روز یکشنبه به شبکه السومریه گفت، نیروهای مشترک عراقی در عملیات دیروز "وادی ثلاب" (80 کیلومتری شمال شرقی بعقوبه) انگشتری را در دست یکی از عناصر کشته شده داعش یافتند.

انگشتری که عامل مرگ جلاد داعشی شد !-ایرناک انگشتری که عامل مرگ جلاد داعشی شد !-ایرناک به گفته این منبع، پس از بررسی دقیق انگشتر، مشخص شد که قبلا متعلق به یکی از فرماندهان الحشد الشعبی بود، که چند ماه قبل در همان منطقه کشته شد، و تروریستی که آن انگشتر را ربود، چندین بار در حال کشتار مردم آن منطقه دیده شده بود.

انگشتری که عامل مرگ جلاد داعشی شد !-ایرناک انگشتری که عامل مرگ جلاد داعشی شد !-ایرناک این منبع تأکید کرد، انگشتر هویت آن جلاد داعشی را که از سرکردگان معروف این گروه تروریستی در دیالی بود، فاش کرد.

انگشتری که عامل مرگ جلاد داعشی شد !-ایرناک انگشتری که عامل مرگ جلاد داعشی شد !-ایرناک نیروهای مشترک عراقی دیروز با پشتیبانی الحشد الشعبی 14 تروریست داعشی را که اکثر آنان انتحاری بودند، در نبردی سنگین در وادی ثلاب از پا درآوردند.

منبع:العالم

(0 رای)
بازدید : 80 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی