یک مسلمان آمریکایی با بخشش قاتل پسرش در دادگاه، اشک حضار را درآورد.

بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم در ایرناک بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم در ایرناک مدتی قبل یک جوانی به نام صلاح الدین جیتمود توسط مردی به نام تری الکساندر رلفورد به قتل رسید.

عبدالمنعم جیتمود پدر صلاح الدین در دادگاه مقابل چشمان همه حضار گفت:بخشش یکی از بزرگترین هدایای اسلام است، من از این جوان را سرزنش نمی کنم ، عصبانیت اصلی من از شیطان است که او را فریب داده است، درب توبه همیشه برای بندگان خاطی نزد خدواند باز بوده و هنگامی که بنده ای مورد بخشش قرار می گیرد، فصلی نو رو به روی او باز می شود تا زندگی تازه ای را تجربه کند.

عبدالمنعم همچنین در ادامه صحبتهایش گفت:من راضی به ناراحتی و گریه والدین تو نیستم، آنها تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا فرزندشان زندگی موفقی داشته باشد و حالا شاهد مخمصه ای هستند که پسر فریب خوده آنها توسط شیطان در آن گرفتار شده است.

پس از بیان این موارد پدر مقتول ، تری الکساندر رلفورد را بخشید و او را مقابل چشمان همه در آغوش گرفت که این صحنه اشک همه حضار از جمله قاضی دادگاه را در آورد.

yjc

بازدید : 2,749 بار
(0 رای)
بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم5 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی