یک مسلمان آمریکایی با بخشش قاتل پسرش در دادگاه، اشک حضار را درآورد.

بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک مدتی قبل یک جوانی به نام صلاح الدین جیتمود توسط مردی به نام تری الکساندر رلفورد به قتل رسید.

بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک عبدالمنعم جیتمود پدر صلاح الدین در دادگاه مقابل چشمان همه حضار گفت:بخشش یکی از بزرگترین هدایای اسلام است، من از این جوان را سرزنش نمی کنم ، عصبانیت اصلی من از شیطان است که او را فریب داده است، درب توبه همیشه برای بندگان خاطی نزد خدواند باز بوده و هنگامی که بنده ای مورد بخشش قرار می گیرد، فصلی نو رو به روی او باز می شود تا زندگی تازه ای را تجربه کند.

بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک عبدالمنعم همچنین در ادامه صحبتهایش گفت:من راضی به ناراحتی و گریه والدین تو نیستم، آنها تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا فرزندشان زندگی موفقی داشته باشد و حالا شاهد مخمصه ای هستند که پسر فریب خوده آنها توسط شیطان در آن گرفتار شده است.

بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک پس از بیان این موارد پدر مقتول ، تری الکساندر رلفورد را بخشید و او را مقابل چشمان همه در آغوش گرفت که این صحنه اشک همه حضار از جمله قاضی دادگاه را در آورد.

بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک

بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک بخشش قاتل توسط پدر مقتول و اشک حضار + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 141 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی