برخورد موتورسیکلت‌سوار با عابران پیاده در پیاده‌رو حادثه‌ای مرگبار آفرید.

برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک با وجود ممنوعیت تردد وسایل نقلیه نظیر موتورسیکلت در پیاده‌روها در سرتاسر جهان، متاسفانه باز هم شاهد رفت و آمد بسیاری از این موتورسیکلت‌سواران در پیاده‌روها و معابری که مختص عابران پیاده است، هستیم و انگار هیچ قانونی مانع اعمال خلاف آنها نمی شود. از آنجایی که موتورسیکلت‌ها نسبت به دیگر خودروها راحت تر می توانند از مسیرها و خیابان های باریک تردد کنند، این اجازه را به خود می دهند که به راحتی قانون شکنی کنند و وارد حریم عابران پیاده شوند.

برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک در ویدئوی برخورد وحشتناک و مرگبار موتورسیکلت‌سوارانی با عابران پیاده در پیاده رویی را در خارج از کشور، مشاهده می کنید. راکبان این موتورسیکلت پس از برخورد با عابران از محل حادثه فرار می‌کنند.

برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک این ویدئوی دلخراش را در ادامه مشاهده می‌کنید.

برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ در کشورمان نیز این افراد که حتی در برخی مواقع بار یا مسافر با حجم و تعداد بالایی جا به جا می کنند برای آنکه سریعتر به مقصد برسند بهترین گزينه را عبور از پیاده رو و معابر می دانند.

برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک


برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک برخورد مرگبار موتورسیکت‌سوار با عابران پیاده + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 172 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی