به علت خطای یک کاپیتان قایق موتوری، حادثه ای هولناک رخ داد که در پی آن سه ماهیگیر شوکه شدند.

فیلمی دلهره آور از برخورد شدید دو قایق

برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک سه ماهیگیر که در آب های اورگن مشغول ماهیگیری بودند به دنبال عدم توجه کاپیتان یک قایق موتوری، دچار حادثه شدند.

برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک کاپیتان قایق بزرگ که مشغول صحبت با تلفن بود متوجه ماهیگیران نشد و با سرعت به سمت آنها آمد.

برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک ماهیگیران قبل از اینکه قایق موتوری با آنها برخورد کند خود را درون آب پرتاب کردند که در صورت ماندن در قایق احتمالا زنده نمانده بودند.

برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک اکنون یکی از ماهیگیران دچار هیپوترمی(اختلال در عملکرد اعضای بدن بر اثر کاهش دمای بدن) شده و دو دوست او نیز از این حادثه دچار شوک شده اند.

برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک در ادامه خساراتی که قایق آنها متحول شده را نیز می توانید در فیلم زیر مشاهده کنید که البته صاحب قایق درخواست غرامت کرده است.

برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک برخورد هولناک دو قایق! + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 104 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی