تروریست‌های داعش که دیگر پایگاه مشخصی ندارند جشن سال نو میلادی را تهدید کردند.

برنامه جدید داعش برای روز کريسمس! + تصویر-ایرناک برنامه جدید داعش برای روز کريسمس! + تصویر-ایرناک گروه تروریستی داعش از ابتدای شکل‌گیری تهدیدهای خود را آغاز کرد و هر روز مراسمی جدید را در سراسر جهان تهدید به بمب‌گذاری می‌کرد.

برنامه جدید داعش برای روز کريسمس! + تصویر-ایرناک برنامه جدید داعش برای روز کريسمس! + تصویر-ایرناک پس از تهدیدهایی که این گروه تروریستی علیه مسابقات جام جهانی 2018 روسیه و بازیکنان بزرگ فوتبال مانند مسی، رونالدو و نیمار انجام داد، عموم مردم جهان به توخالی بودن این تهدیدها پی بردند.

برنامه جدید داعش برای روز کريسمس! + تصویر-ایرناک برنامه جدید داعش برای روز کريسمس! + تصویر-ایرناک هفته ها پیش زمانی که فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران،  سردار سلیمانی طومار فتنه داعش را برای همیشه بست و در تاریخ ماندگار کرد، حال هنوز نیز عوامل این گروهک تروریستی که دیگر مقر مشخصی نیز ندارند، اقدام به تهدید سال نو میلادی و جشن کریسمس کرده اند.

برنامه جدید داعش برای روز کريسمس! + تصویر-ایرناک برنامه جدید داعش برای روز کريسمس! + تصویر-ایرناک در تصویری که به تازگی توسط تروریست های داعش منتشر شده، این جمله هک شده است که « روز کريسمس را به جهنم تبديل می کنیم ». در ادامه این تصویر تهدیدآمیز را مشاهده می‌کنید :

برنامه جدید داعش برای روز کريسمس! + تصویر-ایرناک

(2 رای)
بازدید : 141 بار
برنامه جدید داعش برای روز کريسمس! + تصویر - 5.0 out of 5 based on 2 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی