کلیپی از مجموعه تصادفات جاده‌ای عجیب و وحشتناک را از نظر می‌گذرانید.

تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک امروزه در سراسر جهان داشتن انواع خودرو برای همگان عادی شده است که طبق گفته مایکل رنر، پژوهشگر موسسسه Worldwatch، اکنون تعداد کل خودروهای سبک جهان از یک میلیارد-یک خودرو برای هر هفت نفر- فرارتر رفته است.

تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک افزایش خودروها نکات منفی زیادی دارد که مهمترین آن تصادفات وحشتناک و ترسناک و در نتیجه کشته شدن تعداد زیادی از انسانهاست.

تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک برای مثال در سال 94 در ایران بیش از 101 هزار تصادف برون شهری روی داده است که در مجموع نزدیک به 17 هزار نفر جان خود را از دست داده اند.

تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک در ادامه کلیپی از تصادفات وحشتناک خودرویی جمع شده است که می توانید ببینید:

تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک

تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک تصادف‌های عجیب و وحشتناک دنیا+ فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 182 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی