تصادف شدید bmw با یکدستگاه خودروی پژو پارس در بلوار کوهک تهران باعث حبس راننده سواری پژو پارس داخل خودرو شد.

حبس راننده داخل خودروی پژو پارس در تصادف شدید bmw در تهران

تصادف شدید BMW با پژوپارس منجر به حبس راننده پژوپارس داخل خودرو شد.وضعیت پژوپارس و BMW پس از تصادف شدید + عکس در ایرناک وضعیت پژوپارس و BMW پس از تصادف شدید + عکس در ایرناک

ساعت 14:05 روز گذشته به دنبال تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اعلام وقوع تصادف دو دستگاه خودرو با یکدیگر، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 76 را به محل حادثه واقع در بلوار کوهک، نرسیده به بزرگراه شهید فهمیده اعزام کرد.

تصادف bmw در تهران

بنا به اظهار مجید سالاروند؛ فرمانده آتش نشانان اعزامی، دو دستگاه خودروی سواری پژوپارس و BMW با یکدیگر برخورد کردند که طی آن راننده خودروی پژوپارس در اتاقک خودروی خود گرفتار و دچار مصدومیت جزئی شد.

عکس تصادف بی ام و در تهران

وی با اشاره به نشت شدید بنزین از خودرو پژوپارس، ادامه داد:آتش نشانان بلافاصله با رعایت کامل نکات ایمنی و قطع برق خودروها و نیز جلوگیری از نشتی بنزین خودرو پژوپارس نسبت به ایمن سازی صحنه تصادف اقدام کردند.

وضعیت پژوپارس و BMW پس از تصادف شدید + عکس در ایرناک

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ مصدوم این حادثه برای مداوا تحویل عوامل اورژانس شد و همچنین با حضور جرثقیل در محل حادثه، خودروها به کنار بزرگراه انتقال یافتند.

  • تاریخ: سه شنبه, 06 آذر 1397
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 2,232 بار
وضعیت پژوپارس و BMW پس از تصادف شدید + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی