سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اعلام اسامی مصدومان و جان باختگان حادثه تصادف مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان با تریلی آخرین جزییات این حادثه را بیان کرد.

تصادف مرگ‌بار مینی‌بوس دانش‌آموزان در مسیر امیدیه-ماهشهر

بر اثر برخورد مینی‌بوس و تریلر در مسیر امیدیه – ماهشهر  ۲ نفر فئت کردند و مصدومیت ۹ تن دیگر مصدوم شدند که حال دو نفر از آنها خوب نیست و بقیه نیز پس از انجام بررسی‌ها در بیمارستان، مرخص می‌شوند.تصادف مرگبار مینی‌بوس دانش‌آموزان در مسیر امیدیه-ماهشهر + اسامی فوتی ها و مصدومین در ایرناک تصادف مرگبار مینی‌بوس دانش‌آموزان در مسیر امیدیه-ماهشهر + اسامی فوتی ها و مصدومین در ایرناک

در حال حاضر راننده مینی‌بوس در صحنه تصادف نیست و مأموران در جستجوی وی هستند. اما این راننده به صورت کامل شناسایی شده است.

همزمان مجتبی خالدی درباره آخرین جزییات حادثه تصادف بین مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان و تریلی به خبرگزاری ایلنا گفت: این حادثه در محور امیدیه به ماهشهر اتفاق افتاد و در مجموع ۱۲ نفر نیز در این حادثه کشته و زخمی‌ شده‌اند.

وی ادامه داد: اسامی ۲ نفر از سرنشینان این حادثه که در صحنه جان خود را از دست داده‌اند عبارتند از لیلا و عباس عثمانی که ۱۲ و ۱۳ سال داشتند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه در این حادثه ۱۰ نفر نیز مصدوم شده‌اند، تصریح کرد: اسامی مصدومان این حادثه عبارتند از محمدرضا ۱۵ساله .یونس ۱۳ساله. اسما ۱۵ساله . معصومه ۱۷ساله. فاطمه ۷ساله. کلثوم ۱۵ساله.رسول ۸ ساله. امید ۱۴ساله. (نام خانوادگی همگی عثمانی) - فاطمه غبیشاوی ۱۳ساله و همچنین خانم عثمانی ۳۲ ساله که فقط دچار ضعف و بی‌حالی شده بود.

  • تاریخ: چهارشنبه, 17 بهمن 1397
  • برگرفته از: خبرآنلاین
بازدید : 1,451 بار
تصادف مرگبار مینی‌بوس دانش‌آموزان در مسیر امیدیه-ماهشهر + اسامی فوتی ها و مصدومین
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...