تصمیم همزمان راننده دو خودرو برای سبقت از یک خودروی ون، موجب برخورد شدید سه خودرو با یکدیگر و پرتاب وحشتناک آنها به دو طرف جاده شد.

تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است تصادف وحشتناک سه خودرو  با یکدیگر را در یکی از جاده های منطقه "برکون" ولز به تصویر می کشد.

تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک تصمیم همزمان راننده دو خودرو برای سبقت از یک خودروی ون، موجب برخورد شدید این دو خودرو با یکدیگر و سپس تصادف شدید آنها با خودروی ون شد.

تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک  در این ویدئو مشاهده می شود که ابتدا یکی از خودروها تلاش می کند تا از یک خودروی ون سبقت بگیرد. دقیقا زمانی که راننده این خودرو خود را به ون نزدیک می کند، ناگهان راننده خودرویی که پشت ون در حال حرکت بوده نیز تصمیم به سبقت از ون می گیرد.

تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک در ادامه این دو خودرو به یکدگیر برخورد کرده و سپس با برخورد شدید به ون تصادفی عجیب را رقم می زنند. در این ویدئو این سه خودرو را نشان می دهد که بطرز وحشتناکی به دو طرف جاده پرتاب می شوند.

تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک  گفتنی است؛ در اثر این تصادف خوشبختانه به هیچ یک از رانندگان سه خودرو آسیب جدی وارد نشد.

تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک


تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک تصادف وحشتناک سه خودرو در اثر سبقت غیرمجاز + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 164 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی