رئیس پلیس راهور ناجا گفت: برخی خودروسازان ارابه مرگ تولید میکنند ، آردی و پراید نباد در جاده ها تردد کنند.

آمار کشته های کشور با پراید و آردی

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از وضعیت ایمنی برخی خودروهای داخلی شدیدا انتقاد کرد و گفت:برخی خودروسازان ارابه مرگ تولید می کنند.پلیس: پراید و آردی نباید در جاده ها تردد کنند در ایرناک پلیس: پراید و آردی نباید در جاده ها تردد کنند در ایرناک

سردار سید کمال هادیانفر در رزمایش گشت های نامحسوس پلیس راهور که صبح امروز چهارشنبه در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، گفت:توسعه انضباط ترافیکی یک اصل لازم و اجتناب ناپذیر در کشور است و باید به آن توجه لازم بشود.

وی گفت:در حال حاضر بیش از 44 میلیون راننده ، 33 میلیون وسیله نقلیه اعم از موتورسیکلت و خودرو در 217 هزار کیلومتر از راه ها و بیش از هزار شهر در حال تردد هستند گفت:بر این تعداد دیگر نمی توان با شیوه های قدیمی و سنتی نظار ت کرد و لازم است با استفاده از شیوه های مدرن و نیز تجهیزات جدید و کنترل نامحسوس برای کاهش تخلفات اقدام کنیم.

هادیانفر با تاکید بر اینکه کاهش تلفات و جانباختگان حوادث رانندگی یک اصل مهم و هدف اصلی پلیس راهور است، اظهار کرد:سایر دستگاه ها علاوه بر پلیس نیز باید پای کار آمده و به وظایف خود در این خصوص عمل کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با انتقاد از وضعیت ایمنی برخی خودروها، اظهار کرد:برخی خودروسازان ارابه مرگ تولید می کنند، آردی و پراید نباید در جاده ها تردد کنند و باید خودروسازان ما به سمت تولید خودروهای امن بروند.

  • تاریخ: چهارشنبه, 19 تیر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,121 بار
پلیس: پراید و آردی نباید در جاده ها تردد کنند
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...