در پی حادثه تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران ۴ تن از سربازان کشته و ۸ تن دیگر مجروح شدند.

توضیح ارتش درباره تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران-ایرناک توضیح ارتش درباره تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران-ایرناک  روابط عمومی پایگاه هوایی شهید لشکری در این باره اعلام کرد: در پی حادثه تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران متاسفانه ۴ تن از سربازان کشته و ۸ تن دیگر مجروح شدند که یکی از مجروحین از کارکنان پایور است.

توضیح ارتش درباره تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران-ایرناک توضیح ارتش درباره تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران-ایرناک مجروحین این حادثه سریعا به منظور مداوا به نزدیکترین مرکز درمانی اعزام شدند و علت این حادثه توسط تیم ویژه بازرسی در دست بررسی است و اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام خواهد شد.

توضیح ارتش درباره تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران-ایرناک توضیح ارتش درباره تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران-ایرناک گفته می‌شود این اتفاق احتمالا به دلیل مشکلات روحی روانی سرباز ضارب و یا چرخش ناگهانی سلاح بوقوع پیوسته است.

تاریخ انتشار 1396/05/15

منبع : ایسنا

(1 رای)
بازدید : 148 بار
توضیح ارتش درباره تیراندازی در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی