صبح امروز یک دانش‌آموز نیکشهری توسط یک جوان و نوجوان همراهش مورد هجمه مسلحانه قرار گرفت که در پی این حادثه ۷ گلوله به او اصابت کرد.

تیراندازی هولناک به یک دانش‌آموز نیکشهری در ایرناک تیراندازی هولناک به یک دانش‌آموز نیکشهری در ایرناک  ساعت 6:25 صبح امروز یک جوان حدوداًٌ 20 ساله به همراه یک نوجوان به یکی از دانش‌آموزان پایه یازدهم دبیرستان "شهید بهشتی" نیکشهر در فاصله 200 متری مدرسه تیراندازی کردند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ادامه داد: در پی این حادثه 7 گلوله به بدن دانش‌آموز "متین درزاده" اصابت کرد که بلافاصله با کمک مردم به بیمارستان منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه حال این دانش‌آموز وخیم گزارش شده، گفت: بر اساس گزارش اولیه نوجوان همراه ضارب هم کلاسی دانش‌آموز مجروح بوده اما با توجه به اینکه درگیری قبلی میان 2 دانش‌آموز وجود نداشته هنوز علت حادثه مشخص نیست.

مرادی اظهار داشت: در حال حاضر عاملان این حادثه متواری هستند و ماموران انتظامی تلاش دارند تا در اولین فرصت آنها را دستگیر کنند.

تاریخ : 96/08/07

منبع : تسنیم

بازدید : 268 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی