زنی مشغول کار با لپ‌تاپ در یک رستوران بود که ناگهان مردی با کلاه کاسکت به‌قصد سرقت لپ‌تاپ وارد شد.

جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک زنی در یکی از رستورانهای لندن روی صندلی نشسته بود و با لبتاپش کار می کرد که ناگهان مرد ناشناسی کلاه کاسکت بر سر وارد رستوران شد.

جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک او که به قصد سرقت اجناس گرانقیمت وارد رستوران شده بود، پس از کمی برانداز کردن  محیط، اولین چیز قیمتی که چشمش را گرفت لپتاپ زن جوان بود، پس بدون معطلی به سمت زن حمله‌ور شد و لپ‌تاپش را برداشت که فرار کند.

جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک در این لحظه زن شجاع آرام ننشست و سریعا کابل لپ‌تاپ را در دستش گرفت و با تمام قدرت شروع به کشیدن آن کرد.

جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک از طرف دیگر سارق نیز که نمی خواست دست خالی از رستوران خارج شود متقابلا لپ‌تاپ را کشید تا اینکه صاحب رستوران و مردی دیگر با صندلی به سمتش حمله ور شدند.

جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک سارق که دیگر امیدی برای موفقیت در این سرقت نداشت فرار را بر قرار ترجیح داد و فورا رستوران را ترک کرد.

جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک

جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک جدال یک شیرزن و سارق بر سر یک لپ‌تاپ + فیلم-ایرناک yjc

 
(0 رای)
بازدید : 89 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی