جسد حمید جهانیان والیبالیست جوان مازندرانی عضو تیم دسته اولی توپکا شمال در ساحل خزر در بابلسر پیدا شد.

جسد والیبالیست جوان مازندرانی پیدا شد

جسد والیبالیست جوان در ساحل دریا پیدا شد + عکس در ایرناک جسد والیبالیست جوان در ساحل دریا پیدا شد + عکس در ایرناک پیکر حمید جهانیان والیبالیست مازنی عضو تیم دسته اولی توپکا شمال که سه روز پیش در ساحل خزر در بابلسر غرق شده بود ، پیدا شد.

رئیس هیات نجات غریق مازندران گفت که پس از روز جست و جو قایقرانان ، جسد این ورزشکار مازنی در ساحل خزر در بابلسر از آب بیرون کشیده شد.نقی کریمیان علت این اتفاق را نابلدی در شنا بیان کرد و افزود :پیکر این جوان بابلسر برای کالبد شکافی و مراحل قانونی در اختیار پزشکی قانونی قرار می گیرد. به گفته وی ، با شروع طرح دریا از اول خردادماه سال جاری تاکنون چهار نفر در ساحل خزر در این استان غرق شدند.

حمیدرضا جهانیان

غرق شدن حمیدرضا جهانیان والیبالیست مازندرانی در دریای خزر

حمید جهانیان از والیبالیست های جوان و مستعد تیم توپکا بابلسر ( شمال) در رقابت های والیبال لیگ دسته اول باشگاههای کشور بود که روز یکشنبه به اتفاق دو دوست دیگرش با قایق به دل دریای خزر زدند.

بنا به گفته رئیس هیات نجات غریق مازندران ، این ورزشکار برای بازگشت به ساحل ترجیح داد تا این مسیر را شنا کند که به علت نامعلومی بعد از پریدن از قایق غرق شد.

مازندران از یکهزار کیلومتر ساحل خزر در ایران 338 کیلومتر آن را در اختیار دارد و در سال جاری 97 نقطه از این ساحل را طرح دریا اجرا کرد.

پارسال 62 نفر موقع شنا در سواحل دریای مازندران جان باختند.


تاریخ : 97/03/22

iranonline

بازدید : 3,453 بار
جسد والیبالیست جوان در ساحل دریا پیدا شد + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی