سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از ریزش یک ساختمان سه طبقه در محله یافت آباد خبر داد و گفت:در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.

حادثه ریزش ساختمان در یافت آباد

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از ریزش یک ساختمان سه طبقه در محله یافت آباد خبر داد و گفت:در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.حادثه ریزش ساختمان در یافت آباد در ایرناک حادثه ریزش ساختمان در یافت آباد در ایرناک

جلال ملکی اظهار داشت:در ساعت 53 دقیقه بامداد امروز حادثه ریزش یک ساختمان در محله یافت آباد خیابان مدائن به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام و ماموران 3 ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:با حضور آتش نشانان مشاهده شد یک ساختمان سه طبقه که تبدیل به پاساژ و یا انباری شده بود و بعضی از مغازه ها نیز محل اسکان راننده ها بود تخریب شده و اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که عده ای نیز زیر آوار محبوس شدند.

ملکی بیان داشت:بیش از رسیدن آتش نشانان یک نفر از زیر آوار خارج شده بودو اعلام کرد که یک نفر دیگر در زیر آوار گرفتار است آتش نشانان با توجه به وضعیت ناایمن ساختمان بلافاصله وارد عمل شدند و بعد از تلاش و جستجوی بسیار فرد 55 ساله ای را از زیر آوار خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که مشخص شد جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران افزود:پس از ایمن سازی های لازم در ساعت 2:19 بامداد عملیات این حادثه به پایان رسید و علت آن نیز در دست بررسی است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 15 فروردين 1398
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 494 بار
حادثه ریزش ساختمان در یافت آباد
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی