پسر جوانی که به قصد خودکشی بر لبه پشت بام ایستاده بود توسط مادرش از مرگ نجات یافت.

حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک پسری اهل مغرب که از زندگی نا امید شده بود تصمیم گرفت برای پایان دادن به این وضعیت، خودش را از لبه پشت بام ساختمانی مرتفع به پایین پرتاب کند.

حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک هنگامی که جوان افسرده لبه بام ایستاد تا تصمیم خود را اجرا کند، عده زیادی از مردم سعی در منصرف کردنش داشتند.

حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک در پایین ساختمان نیز عده ای دیگر در لحظاتی که او داشت از اقدام خود منصرف می شد با تشویق وی و امدادگران روحیه و انرژی به آنها می دادند تا این جوان تحت تاثیر قرار گیرد.

حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک در نهایت تنها کسی که توانست به فریاد او برسد مادرش بود که با یک حرکت ناگهانی او را به سمت خود کشید و از لبه پشت بام دورش کرد.

حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک جزئیات این ماجرای دلهره آور را در فیلم زیر مشاهده کنید.

حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک


حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک حرکت سریع مادر فرزندش را از خودکشی نجات داد + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 12 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی