یک کارشناس مار اهل اردن در یک برنامه زنده توسط افعی فلسطینی گزیده شد و به بیمارستان انتقال یافت.

لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک رعد الراعی کارشناس مار اهل اردن در یک برنامه زنده هنگامی که با یک افعی روی دوش خود مشغول صحبت کردن درباره این خزندگان مرگبار بود، در یک لحظه به طور ناگهانی توسط افعی فلسطینی گزیده شد. عوامل پشت صحنه که از مشاهده این صحنه بسیار غافلگیر شده بودند، فیلمبرداری را قطع کردند و سراسیمه به سمت او رفتند تا کمکش کنند.

لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک رعد الراعی توسط دوستانش به بیمارستان «البشیر» در اردن منتقل شد در حالی که وضعیت مناسبی نداشت، اما به لطف خداوند با پادزهری قوی از مرگ حتمی نجات یافت.

لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ اینگونه مار فوق العاده خطرناک و سمی در فلسطین، غرب سوریه و شمال غربی اردن زندگی می‌کند که طول آن معمولا به 80 تا 130 سانتیمتر می رسد و اغلب رنگ آن زرد استکه خطوطی مارپیچ تیره رنگ روی کل بدنش نقش بسته است.

لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک لازم به ذکر است؛ افعی فلسطین یکی از کشنده ترین مارهاست به طوری که ممکن است نیش آن منجر به قطع عضو شود یا قربانی را به کام مرگ بکشد.

لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک

لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک لحظه دلخراش حمله افعی به یک کارشناس در برنامه زنده + فیلم-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 88 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی