پیرمردی که قصد داشت به‌طور همزمان به دو ببر از پشت میله‌های قفس باغ وحش غذا بدهد، به حادثه‌ای تلخ دچار شد.

حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک مرد سالخورده‌ای در چین که علاقه بسیاری به ببرها داشت، در بازدید از یک باغ وحش با دیدن قفس ببرها، با اشتیاق و ذوق فراوان به آنها نزدیک شد.

حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک در دو قفس مجزای کنار هم، دو ببر وجود داشت که پیرمرد با خوشحالی مشغول غذا دادن به آنها شد، آن هم به طور همزمان، منتها درست در لحظه ای که حواسش به یکی از ببرها پرت شد، ببر دیگر از این فرصت و غفلت پیرمرد استفاده کرد و خوردن دست پیرمرد را به غذایی که او برایشان در نظر گرفته بود ترجیح داد. ببر وحشی در چشم برهم زدنی با دندانهای تیز خود دست مرد نگون‌بخت را میان دندانهایش گرفت و با تمام قدرت به قصد قطع کردن آن شروع به کشیدن کرد.

حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک ببر به هیچ عنوان حاضر نبود دشت پیرمرد را رها کند، در همین لحظه شخصی با یک چوب به کمک پیرمرد آمد و آنقدر با آن به ببر ضربه زد تا سرانجام، موفق به نجات قربانی شد.

حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک مرد سالخورده پس از نجات سریعا به بیمارستان منتقل شد.

حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک

حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک yjc

حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک حمله ببر گرسنه به پیرمرد در باغ وحش! + فیلم-ایرناک  

(0 رای)
بازدید : 154 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی