ساعت 1:45 بامداد امروز آتش‌سوزی در یک حسینیه در درکه به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس-ایرناک حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس-ایرناک سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق بامدادی در یک حسینیه در درکه خبر داد.

حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس-ایرناک حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس-ایرناک سید جلال ملکی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک حسینیه در درکه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 1:45 بامداد امروز آتش‌سوزی در یک حسینیه در درکه به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس-ایرناک حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس-ایرناک سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک حسینیه یک طبقه بود که در آن یک نیم‌طبقه به صورت بالکنی وجود داشت؛ داخل این حسینیه مقداری فرش، موکت و لوازم دیگر قرار داشت و دچار حریق شده بود که به سرعت آتش‌نشانان عملیات را آغاز کرده و از گسترش حریق جلوگیری کردند.

حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس-ایرناک حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس-ایرناک وی خاطرنشان کرد: این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت و آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی، محل حادثه را برای بررسی علت آتش‌سوزی به کارشناسان آتش‌نشانی و عوامل انتظامی تحویل دادند.

آتش‌سوزی در یک حسینیه در درکه (+عکس)


تاریخ : 96/10/07

حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس-ایرناک حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس-ایرناک asriran

(0 رای)
بازدید : 123 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی