ساعت 1:45 بامداد امروز آتش‌سوزی در یک حسینیه در درکه به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس در ایرناک حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس در ایرناک سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق بامدادی در یک حسینیه در درکه خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک حسینیه در درکه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 1:45 بامداد امروز آتش‌سوزی در یک حسینیه در درکه به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک حسینیه یک طبقه بود که در آن یک نیم‌طبقه به صورت بالکنی وجود داشت؛ داخل این حسینیه مقداری فرش، موکت و لوازم دیگر قرار داشت و دچار حریق شده بود که به سرعت آتش‌نشانان عملیات را آغاز کرده و از گسترش حریق جلوگیری کردند.

وی خاطرنشان کرد: این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت و آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی، محل حادثه را برای بررسی علت آتش‌سوزی به کارشناسان آتش‌نشانی و عوامل انتظامی تحویل دادند.

آتش‌سوزی در یک حسینیه در درکه (+عکس)


تاریخ : 96/10/07

asriran

بازدید : 2,463 بار
حمله به حسینیه درکه تهران و آتش زدن آن + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی