عناصر گروهک ترویستی داعش به اتوبوس زائران ایرانی در جنوب شهر بلد در نزدیکی مرقد مطهر سید محمد (ع) واقع در استان صلاح الدین عراق حمله کردند.

حادثه انفجار تروریستی داعش در عراق

یک منبع مطلع اسامی مجروحان حمله تروریستی به زائران ایرانی در شهر بلد عراق را اعلام کرد.حمله تروریستی داعش به زائران اردبیلی در عراق + اسامی مجروحان در ایرناک حمله تروریستی داعش به زائران اردبیلی در عراق + اسامی مجروحان در ایرناک

این منبع آگاه اعلام کرد:عناصر گروهک ترویستی داعش به اتوبوس زائران ایرانی در جنوب شهر بلد در نزدیکی مرقد مطهر سید محمد (ع) واقع در استان صلاح الدین عراق حمله کردند.

وی افزود:تروریست ها، اتوبوس زائران ایرانی که در حال بازگشت از زیارت حرم امامزاده سید محمد (ع) فرزند بزرگ امام هادی (ع) بودند را در منطقه قناه 14 در جنوب شهر بلد در نزدیکی مرقد مطهر سید محمد، هدف قرار دادند.

این منبع گفت:متاسفانه این اتوبوس در راه اصلی نبوده و از مسیر کشاورزی پشت مرقد مطهر حرکت می کرد که مورد تعرض واقع شد و در اثر آن 9 نفر مجروح شدند و از بین آنها یک خانم بدحال گزارش شده است.

وی افزود:این کاروان متعلق به دشت مغان در استان اردبیل بود که حدود ساعت 19 بعد از نماز مغرب و عشاء مورد تعرض تروریست ها قرار گرفت.

وی افزود:راننده و چهار زائر به شهر کاظمین و پنج نفر دیگر از مجروحین درشهر بلد بستری شدند.

وی اسامی مجروحان را به شرح زیر اعلام کرد:

حجت بهروزی، مریم بهروزی، ابراهیم بیدار، اطلس شهباز زاده، سیران گل سبلانی، نارنج فرزانه، ستاره عمرانی، صدیقه قبادی و اکرم عمرانی.

  • تاریخ: دوشنبه, 15 بهمن 1397
  • برگرفته از: ایرنا
بازدید : 1,682 بار
حمله تروریستی داعش به زائران اردبیلی در عراق + اسامی مجروحان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...