دو سارقان در اقدامی هولناک به زنی تنها در کنار دستگاه خودپرداز حمله کرده و قصد داشتند پولهایش را به سرقت ببرند.

حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک دوربین‌های مدار بسته صحنه‌هایی از یک سرقت عجیب و ترسناک را کنار دستگاه خودپرداز به ثبت رساندند که در فضای مجازی بسیار جنجال به پا کرد. 

حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک در این ویدئو زنی در حال برداشت پول از دستگاه خودپرداز یکی از بانک‌های نیوکاسل انگلیس است که ناگهان دو سارق با چهره‌هایی پوشیده به او حمله کرند و سعی داشتند پولهایش را به سرقت ببرند.

حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک این زن از شدت وحشت بی‌حرکت ماند و تسلیم سارقین شد. در همین حین عابری که در حال گذر از محل بود، با مشاهده این صحنه وارد عمل شد و به کمک زن تنها آمد.

حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک او قهرمانانه با سارقان درگیر شد و با زمین زدن یکی از آنها توانست جان زن را نجات دهد و پولهایش را پس بگیرد. انتشار این ویدئو در فضای مجازی بازتاب بسیاری داشت. 

حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک صحنه‌های این سرقت ترسناک در ادامه ارائه شده است. 

حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک


حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک حمله سارقان به زن تنها در کنار دستگاه خودپرداز + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 86 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی