فیل خشمگین با حمله به یک اتوبوس و شکستن شیشه های آن، موجب رعب و وحشت راننده گرفتار شده در داخل ماشین شد.

حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حمله یک فیل خشمگین به یک اتوبوس و یک کامیون کوچک را به تصویر می کشد. این حادثه در استان یونان چین رخ داد و فیل عصبانی با حمله به اتوبوس، شیشه های جلوی آن را شکست.

حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک این در حالی بود که در لحظه وقوع حادثه، راننده اتوبوس در داخل ماشینش گرفتار شده بود و قادر به فرار نبود. ویدئویی که توسط یک پهپاد تهیه شده است فیل خشمگین را در حال شکستن شیشه های اتوبوس نشان می دهد.

حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک  در ادامه این فیل تلاش کرد تا یک کامیون کوچک پارک شده در نزدیکی اتوبوس را واژگون کند. در حالی که در اثر این دو حادثه به کسی آسیب وارد نشد اما گفته می شود که فیل به هر دو خودرو خسارت زیادی وارد کرده است.

حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک  گفتنی است؛ بنا به گفته مقامات جنگلبانی چین، پرسه فیل ها در این منطقه از چین به تازگی زیاد شده است و آنها قصد دارند نظارت بیشتری بر فیل های این منطقه داشته باشند.

حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک


حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک حمله فیل خشمگین به اتوبوس! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 187 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی