مربی باغ وحش که مشغول آموزش یک ببر داخل قفس بود در مقابل چشمان وحشت زده چند توریست و همکارانش طعمه این حیوان شد.

غفلت مربی باغ وحش، مرگش را رقم زد

حمله هولناک ببر به مربی باغ وحش + فیلم-ایرناک حمله هولناک ببر به مربی باغ وحش + فیلم-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه وحشتناک حمله  ببر را به مربی باغ وحش در چین به تصویر می‌کشد. این مربی که "وو" نام داشت مشغول آموزش ببر در داخل قفس بود که مورد حمله ناگهانی این حیوان قرار گرفت.  این ببر معمولا برای انجام نمایش سیرک مورد استفاده قرار می گرفت.

حمله هولناک ببر به مربی باغ وحش + فیلم-ایرناک حمله هولناک ببر به مربی باغ وحش + فیلم-ایرناک ویدئویی که در لحظه وقوع حادثه توسط یک توریست تهیه شده است این ببر را در حالی که در بالای جسد مربی  بی‌جان خود ایستاده است نشان می‌دهد. همچنین صدای یک نفر دیگر در این ویدئو شنیده می شود که فریاد می زند : " به پلیس زنگ بزنید ."

حمله هولناک ببر به مربی باغ وحش + فیلم-ایرناک حمله هولناک ببر به مربی باغ وحش + فیلم-ایرناک تلاش پرسنل باغ وحش برای نجات همکارشان بی نتیجه ماند و این مرد بنا به اعلام اورژانس پزشکی در محله حادثه جانش را از دست داد.

حمله هولناک ببر به مربی باغ وحش + فیلم-ایرناک حمله هولناک ببر به مربی باغ وحش + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این اتفاق در یکی از باغ وحش های شهر "فوژوئو" استان فوجیان چین رخ داد.

حمله هولناک ببر به مربی باغ وحش + فیلم-ایرناک حمله هولناک ببر به مربی باغ وحش + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 74 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی