ورود ناگهانی گرازهای وحشی به مدرسه ای در ژاپن موجب وحشت دانش آموزان و اختلال در برگزاری امتحانات شد.

لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک دو گراز وحشی با ورود ناگهانی خود به مدرسه ای در ژاپن موجب ترس و وحشت دانش آموزان  شدند. ورود ناگهانی  یکی از این دو گرازها  به یکی از کلاس ها موجب ترس و وحشت دانش آموزان و اختلال در برگزاری امتحان  شد.

لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک در ویدئویی که منتشر شده است این گراز وحشی را که در نزدیکی یکی از کلاس ها پرسه می زند نشان می دهد. گراز دوم نیز که به داخل حوض مدرسه پرش کرده بود موجب بهت دانش آموزان شد. این اتفاق  در شهر "کیوتو" ژاپن رخ داد.

لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک یکی از دانش آموزان پسر در گفتگو با شبکه تلویزیونی "نیپون" ژاپن گفت : " واقعا از دیدن این صحنه غافلگیر شدم." در ادامه هر دو گراز وحشی  با شلیک گلوله از پای در آمدند. مقامات شهر کیوتو ژاپن مرگ هر دو گراز را تایید کردند.

لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک  گفتنی است؛ گسترش شهرنشینی و ورود به محدوده  زندگی گرازها، اتفاقات مشابه متعددی در ژاپن را در ژاپن رقم زده است.

لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک


لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک لحظه حمله گرازهای وحشی به مدرسه + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 115 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی