زورگیر مسلح با شلیک گلوله به خانم معلم در زاهدان با خودروی مقتول از محل فرار کرد.

قتل دلخراش خانم معلم توسط زورگیر مسلح

خانم معلم زاهدانی با شلیک گلوله به قتل رسید در ایرناک خانم معلم زاهدانی با شلیک گلوله به قتل رسید در ایرناک یک خانم معلم در زاهدان از سوی زورگیر مسلحی درون خودرویش به قتل رسید.

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب زاهدان درباره جزئیات این حادثه گفت:بررسی ها نشان می دهد ساعت 11 ظهر پنج شنبه گذشته هنگامی که این خانم از بیمارستان امام علی(ع) به سوی خودروی خود می رفت مردی گدا برای دریافت کمک به او مراجعه و هنگامی که خانم در خودرو را باز کرد کیف او را کشید که با مقاومت خانم مواجه شد و سر انجام روی زمین افتاد. 

«محمد علی حمیدیان» ادامه داد:مرد پس از مقاومت زن ابتدا با اسلحه شلیک هوایی کرد و با ادامه مقاومت خانم، مرد مذکور به سینه او شلیک کرد و آنگاه با خودروی مقتول از محل فرار کرد.

وی تصریح کرد:با توجه به این که گوشی خانم در خودرو جا مانده بود پلیس آن را ردیابی کرد و خودروی سرقت شده را در حاشیه شهر یافت که تلاش برای دستگیری متهم به قتل ادامه دارد.

وی اظهار کرد:تحقیقات نشان می دهد مظنون به قتل قصد کشتن راننده را نداشت و دزد بود. به گفته وی متهم مذکور متواری است اما مسئولان انتظامی و قضایی به دنبال پیگیری این ماجرا هستند. 

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش زاهدان نیز درباره این حادثه گفت:راننده خودرو مرحومه «ناهید میر» دبیر معارف اسلامی مدرسه حضرت مریم ناحیه 2 آموزش و پرورش زاهدان بود.


تاریخ : 97/03/27

asriran

بازدید : 2,529 بار
خانم معلم زاهدانی با شلیک گلوله به قتل رسید
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی