مدیر روابط عمومی پتروشیمی شازند اراک از خروج قطار باری از ریل در ایستگاه سمنگان و ورود به ریل پتروشیمی شازند خبر داد.

خروج قطار باری از ریل در ایستگاه سمنگان اراک

مدیر روابط عمومی پتروشیمی شازند گفت:قطار باری با خروج از ریل سمنگان وارد مجتمع پتروشمی شازند شد.خروج قطار باری از ریل در ایستگاه سمنگان اراک در ایرناک خروج قطار باری از ریل در ایستگاه سمنگان اراک در ایرناک

رجبی در خصوص خروج یک دستگاه قطار باری از ریل در ایستگاه سمنگان اراک گفت:حوالی ساعت 11:20 امروز یک دستگاه قطار باری حامل واگن های حامل تانکر نفت کش به علت نامشخص در مسیر ایستگاه سمنگان از ریل خارج و وارد ریل پتروشیمی شازند شد.

وی با اشاره به اینکه تانکرها خالی بوده است، افزود:قطار بعد از ورود به مجتمع پتروشیمی بعد از برخورد با موانع موجود از ریل خارج و واژگون شد که خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در بر نداشت و تنها راننده لوکوموتیو و همراهان به علت جراحات سطحی به صورت سرپایی در کلینیک مجتمع درمانی پتروشیمی تحت درمان قرار گرفتند.

رجبی تصریح کرد:این ورود و واژگونی خسارتی به تاسیسات پتروشیمی وارد نکرده است و به علت اینکه قطار وارد ریل فرعی شده است، اختلالی نیز در کنار ریل ایجاد نکرده است.

مدیر روابط عمومی پتروشیمی شازند اضافه کرد:علت دقیق خروج قطار از ریل اصلی مشخص نیست و پس از درمان راننده لوکوموتیو جزئیات این موضوع بررسی می شود و علت یابی صورت می گیرد.

  • تاریخ: دوشنبه, 07 آبان 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,396 بار
خروج قطار باری از ریل در ایستگاه سمنگان اراک
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی