خبرنگاری که قصد مصاحبه با برادر رئیس یک باند مافیا را داشت، توسط وی مورد ضرب و شتم قرار گفت.

درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک روبرتو اسپادا برادر کارمین رئیس یک باند مافیا در ایتالیا حین گفتگو با یک خبرنگار به نام دنیل پیرونسنزی از سوالات او کلافه شد و واکنش شدیدی به این موضوع نشان داد.

درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک روبرتو اسپادا پس از اینکه دیگر نتوانست عصبانیت خود را کنترل کند، ناگهان با سر خود ضربه بسیار محکمی به بینی بینی خبرنگار وارد آورد.

درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک پس از آنکه دنیل پیرونسنزی از ضربه شوکه شد و سعی کرد از این مرد خطرناک دور شود، روبرتو با یک میله آهنی به سمت او حمله ور شد و با یک ضربه بینی دنیل را شکست.

درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک پس از خبرنگار نوبت به فیلمبردار رسید که مورد حمله این خلافکار قرار بگیرد و بعد از فرار این دو نفر چهره خونین خبرنگار در فیلم دیده می شود.

درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک گفتنی است خود روبرتو نیز سابقه اخاذی و فعالیتهای مافیایی دارد، همچنین لازم به ذکر است این حادثه در منطقه «Ostia Antica» ایتالیا رخ داده است.

درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک در آخر ناگفته نماند که روبرتو و برادرش از طرفداران پر و پا قرص یک جنبش محلی افراطی با عنوان کاساپوند هستند .

درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک

درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک درگیری خونین خبرنگار و یک مرد حین مصاحبه! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 224 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی