یک پلیس وظیفه شناس ژاپنی راننده یک لامبورگینی را که پس از ارتکاب تخلف رانندگی گریخته بود، با دوچرخه به دام انداخت.

دستگیری راننده خاطی لامبورگینی با دوچرخه! + فیلم در ایرناک دستگیری راننده خاطی لامبورگینی با دوچرخه! + فیلم در ایرناک راننده یک لامبورگینی در ژاپن پس از عبور از چراغ  قرمز و ارتکاب تخلف هرگز گمان نمی کرد که به چنگ یک پلیس رانندگی وظیفه شناس گرفتار شود. در ویدئویی که منتشر شده است تلاش ستودنی این پلیس وظیفه شناس را در انجام صحیح وظیفه اش به تصویر می کشد. این ویدئو نشان می دهد در حالی که راننده لامبورگینی قصد دورزدن دارد، ناگهان در حالی که چراغ هنوز قرمز است وی اقدام به عبور از آن می کند.

 بلافاصله پلیسی که شاهد این صحنه بوده است سوار بر یک دوچرخه شده و خود را به راننده خاطی می رساند. در ادامه این  ویدئو دیده می شود  در حالی که این پلیس روی زمین زانو زده است جریمه ای را برای راننده در نظر می گیرد.

 گفتنی است؛ این ویدئو از زمان انتشار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. بسیاری از آنها در کامنت های خود تاکید کردند که چنین صحنه هایی را تنها در ژاپن می توان شاهد بود.


 

بازدید : 2,661 بار
دستگیری راننده خاطی لامبورگینی با دوچرخه! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی