سرپرست پلیس آگاهی تهران گفت: سارق سابقه دار خودرو‌های پایتخت به ربودن و آزار و اذیت ۸ زن اعتراف کرد.

دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی سرپرست پلیس آگاهی تهران با اشاره به دستگیری عامل اذیت و آزار زنان پایتخت اظهار کرد: متهم سابقه داری که با استفاده از خودرو پراید و مزدا ۳ سرقتی زنان را در خیابان‌های سطح شهر سوار کرده و در مناطق خلوت مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک وی افزود: این متهم پس از سوار کردن زنان، آن‌ها را به خیابانی خلوت برده و با استفاده از پیچ گوشتی پس از تهدید، نیت شوم خود را عملی می‌کرد.

دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک سرپرست پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهم مدعی شده به دلیل سرقتی بودن خودروها، امکان دستگیری اش وجود ندارد، تاکید کرد: سرانجام کارآگان پلیس آگاهی متهم ۲۴ ساله را روز دوشنبه سوار بر یک دستگاه خودرو سرقتی در خیابان نبرد شناسایی کردند.

دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک  یاراحمدی ادامه داد: پس از دستور ایست پلیس، متهم اقدام به فرار کرد که سرانجام در یک عملیات تعقیب و گریز، پس از شلیک گلوله به لاستیک خودرو و متوقف کردن راه متهم، او را دستگیر کردند.

دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک وی خاطرنشان کرد: متهم دارای ۴ سابقه سرقت خودرو و لوازم داخل آن است و در تحقیقات مدعی شده است که زنان را در مناطق مختلف به ویژه میدان هفت تیر سوار کرده و پس از انتقال به مناطق خلوت آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک سرپرست پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهم معتاد به ماده مخدر شیشه است، گفت: این فرد در بازجویی‌های تخصصی به آزار و اذیت ۸ زن تاکنون اعتراف کرده است.

دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت-ایرناک برگرفته از yjc

 
(1 رای)
بازدید : 222 بار
دستگیری عامل آزارجنسی زنان پایتخت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی