دو دختر نوجوان در اقدامی عجیب با چاقو به جان هم افتادند و یکدیگر را به شدت زخمی کردند.

دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک دو دختر جوان در اقدامی عجیب به جان هم افتادند و یکدیگر را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند و به طرز وحشتناکی با یکدیگر به جنگ و ستیز پرداختند.

دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک این دو دختر نوجوان وحشیانه ضربات محکمی را به سر و روی یکدیگر وارد کردند. یکی از آنها با چاقویی که به همراه داشت، ناگهان ضربه محکمی را در پای دیگری فرود آورد و او را زخمی کرد. در ادامه پلیس برای پایان این نزاع وارد صحنه می شود و به تعقیب دختر ضارب که پا به فرار گذاشته بود ، می‌پردازد.

دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک این فیلم عجیب مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته و بارها در این فضا بازنشر شده است .

دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک ویدئوی زیر بخشی از این دعوای خونین را نشان می‌دهد. 

دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک

دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک دعوای خونین دو دختر با چاقو! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 144 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی