دزد خیابانی که قصد سرقت کیف زنی را داشت با حمله غافلگیرانه یک سگ ولگرد ناکام ماند.

دفاع سگ ولگرد از زن جوان در برابر سارق! + فیلم-ایرناک دفاع سگ ولگرد از زن جوان در برابر سارق! + فیلم-ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است واکنش باورنکردنی یک سگ ولگرد را در مواجهه با یک صحنه سرقت به تصویر می کشد. دزد خیابانی که با حمله به یک زن بیچاره، وی را در خیابان  نقش بر زمین کرده و اقدام به دزدیدن کیفش کرده بود با حمله غافلگیرانه یک سگ ولگرد ناکام ماند.

دفاع سگ ولگرد از زن جوان در برابر سارق! + فیلم-ایرناک دفاع سگ ولگرد از زن جوان در برابر سارق! + فیلم-ایرناک در ویدئوی منتشرشده دیده می‌شود که این دزد در حالی که پشت سر زن در خیابان حرکت می کرد، سرانجام خود را به او می‌رساند و با حمله به زن او را نقش بر زمین می‌کند. اما در ادامه سگ ولگردی  که در وسط خیابان نظاره گر این صحنه بود به داد این زن می رسد و با حمله ای برق آسا دزد را مجبور به فرار می کند.

دفاع سگ ولگرد از زن جوان در برابر سارق! + فیلم-ایرناک دفاع سگ ولگرد از زن جوان در برابر سارق! + فیلم-ایرناک  هنوز مکان دقیق تهیه این فیلم  مشخص نشده است. بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی، واکنش  این سگ ولگرد را ستودند و در کامنت هایی گفتند ای کاش این زن جوان برای نگهداری این سگ شجاع اقدام کند.

دفاع سگ ولگرد از زن جوان در برابر سارق! + فیلم-ایرناک دفاع سگ ولگرد از زن جوان در برابر سارق! + فیلم-ایرناک


دفاع سگ ولگرد از زن جوان در برابر سارق! + فیلم-ایرناک دفاع سگ ولگرد از زن جوان در برابر سارق! + فیلم-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 98 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی