مرد میانسال قزوینی به سبب بلعیدن دندان مصنوعی و گیر افتادن آن در مری دچار مشکلات تنفسی و ریوی شده بود.

دندان مصنوعی در معده مرد میانسال

پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند-ایرناک پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند-ایرناک پزشکان در مرکز آموزشی - درمانی ولایت قزوین، دندان مصنوعی را بدون عمل جراحی از معده مرد میانسال خارج کردند.

پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند-ایرناک پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند-ایرناک به گفته داود کریم زاده، رزیدنت جراحی مرکز آموزشی - درمانی ولایت قزوین، مرد میانسالی که به سبب بلعیدن دندان مصنوعی و گیر افتادن آن در مری، دچار مشکلات تنفسی و ریوی شده بود، در این مرکز بدون جراحی، درمان و دندان مصنوعی از شکمش خارج شد.

پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند-ایرناک پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند-ایرناک دکتر کریم زاده گفت:بیمار ابتدا به دو بیمارستان دیگر مراجعه کرده بود، ولی پزشکان قادر به خروج دندان مصنوعی نشده بودند و اقدامات، مثمر ثمر نبود.

پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند-ایرناک پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند-ایرناک وی افزود:با توجه به اینکه حال عمومی بیمار خوب بود و تحمل رژیم غذایی را داشت، بعد از مراقبت های ویژه، مرخص شد.


پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند-ایرناک پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 30 بار
پزشکان ، دندان مصنوعی را از گلو مرد قزوینی بیرون کشیدند - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی