زوج جوان به خاطر بلایی که سر دختر خردسال‌شان آوردند به دست قانون سپرده شدند.

رفتار حیوانی زوج جوان با دختر خردسالشان + فیلم-ایرناک رفتار حیوانی زوج جوان با دختر خردسالشان + فیلم-ایرناک  یک زوج جوان آرژانتینی فیلمی تکان دهنده از رفتار ناشایست با دختر خردسال‌شان در شبکه های اجتماعی منتشر کردند؛ ویدئویی که برایشان دردسرساز شد و آنها را به دام پلیس انداخت.

رفتار حیوانی زوج جوان با دختر خردسالشان + فیلم-ایرناک رفتار حیوانی زوج جوان با دختر خردسالشان + فیلم-ایرناک این زن و شوهر 17 و 18 ساله، دختر خردسال خود را مجبور به خوردن مشروبات الکلی و مصرف مواد مخدر کردند تا جایی که دختر بیچاره از حالت طبیعی خارج شد. با این حال آنها همچنان به عمل قبیح خود ادامه دادند و دست‌بردار نبودند.

رفتار حیوانی زوج جوان با دختر خردسالشان + فیلم-ایرناک رفتار حیوانی زوج جوان با دختر خردسالشان + فیلم-ایرناک این زوج پس از بازداشت توسط پلیس ادعا کردند که چیزی به خورد فرزندشان نداده‌اند و این فیلم جهت خنده و تفریح تهیه شده است، پلیس همچنان در حال رسیدگی به این پرونده است و دختر خردسال اکنون توسط مادربزرگش نگهداری می شود.

رفتار حیوانی زوج جوان با دختر خردسالشان + فیلم-ایرناک رفتار حیوانی زوج جوان با دختر خردسالشان + فیلم-ایرناک گفتنی است به احتمال زیاد چون مادر این دختر هنوز به سن قانونی نرسیده، در دادگاه نوجوانان محاکمه شود.

رفتار حیوانی زوج جوان با دختر خردسالشان + فیلم-ایرناک رفتار حیوانی زوج جوان با دختر خردسالشان + فیلم-ایرناک

منابع : yjc / کودک آزاری

(0 رای)
بازدید : 681 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی