دقایقی پیش بخشهای زیادی در ایران و تمام عراق و کویت لرزید

زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک به گزارش دنیای اقتصاد مرکز زمین لرزه ۷/۲ ریشتری سلیمانیه کردستان عراق بوده است.

زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک هم اکنون در چند تا از شهرهای ایران زلزله شده و مردم وحشت زده به خیابان ها آمده اند.

زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک زنجان، اهواز، ایلام، قم، تهران، لرستان، سنندج، کرمانشاه، استان های مرکزی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و چند شهر دیگر لرزیده اند.

زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک  هم چنین خبرهایی از زلزله در کاظمین، بغداد، اربیل، نجف و کربلای عراق هم منتشر شده است.

زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک برق مناطقی از کرمانشاه قطع شده است.

تاریخ : 96/08/22

زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند-ایرناک  

(1 رای)
بازدید : 207 بار
زلزله شدید در ایران و عراق / تهران، لرستان، کردستان لرزیدند - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی