در یکی از ایستگاه‌های مترو در انگلیس، زن بارداری خود را مقابل قطار انداخت و بلافاصله جان باخت.

زن باردار در ایستگاه مترو خودکشی کرد-ایرناک زن باردار در ایستگاه مترو خودکشی کرد-ایرناک در یکی از ایستگاه‌های مترو در انگلیس زن بارداری با پرتاب خود مقابل قطار، خودکشی کرد. 

زن باردار در ایستگاه مترو خودکشی کرد-ایرناک زن باردار در ایستگاه مترو خودکشی کرد-ایرناک در ساعت7:45 صبح یعنی در اوج تردد و شلوغی مترو، زنی خود را مقابل قطار در حال حرکت انداخت و در لحظه جان داد. این اتفاق برای ساعاتی حمل و نقل شهری انگلیس را مختل کرد.

زن باردار در ایستگاه مترو خودکشی کرد-ایرناک زن باردار در ایستگاه مترو خودکشی کرد-ایرناک بلافاصله پس از این حادثه، پلیس به صحنه آمد وانگیزه این خودکشی را مشکوک اعلام کرد. در ادامه بررسی‌های پلیس و پزشکی قانونی، این زن هنگام مرگ، باردا ربوده است و پلیس علت خودکشی را به احتمال زیاد برای از بین بردن جنین خواند. گروه تحقیق پلیس همچنین در حال بررسی نحوه ورود این زن به ایستگاه و اقدام غیرمنتظره‌اش است.

زن باردار در ایستگاه مترو خودکشی کرد-ایرناک زن باردار در ایستگاه مترو خودکشی کرد-ایرناک هویت این زن هنوز به طور کامل مشخص نشده است اما پلیس اذعان کرد خانواده این زن تحت حمایت و محافظت پلیس خواهند بود و هیچ خطری آنها تهدید نخواهد کرد.

زن باردار در ایستگاه مترو خودکشی کرد-ایرناک زن باردار در ایستگاه مترو خودکشی کرد-ایرناک این اقدام سبب تأخیر در سیستم حمل و نقل شد و مسافران برای ساعات طولانی منتظر ماندند. 

(0 رای)
بازدید : 130 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی