زن تایلندی در حالی با یک مار پیتون 4.5 متری غول پیکر در حیاط پشت خانه اش روبرو شد که این خزنده مشغول قورت دادن یک سوسمار بزرگ بود.

صحنه وحشتناکی که زن تایلندی در حیاط خانه دید! + فیلم در ایرناک صحنه وحشتناکی که زن تایلندی در حیاط خانه دید! + فیلم در ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه ای را به تصویر می‌کشد که یک زن تایلندی در حیاط پشتی خانه اش با آن روبرو شده است. این ویدئو یک مار پیتون 4.5 متری غول پیکر را نشان می دهد که مشغول قورت دادن یک سوسمار بزرگ است.

 زن 43 ساله که با دیدن این صحنه دچار ترس و وحشت شده بود بلافاصله از آتشنشانان  محلی درخواست کمک کرد. آتشنشانان بعد از حضور در خانه این زن تلاش کردند تا با کمک یک کامیون مار غول پیکر را شکار کرده و به محلی دورافتاده منتقل کنند.

او در این خصوص گفت: " در حال آویزان کردن لباس ها در حیاط پشت خانه بودم که یک مار پیتون غول پیکر را دیدم. واقعا جسه این خزنده بسیار بزرگ بود. این مار در حال خوردن یک سوسمار بزرگ بود."

 گفتنی است؛ این مار توسط آتشنشانان به یکی از جنگل های تایلند منتقل شد.

yjc

بازدید : 3,772 بار
(0 رای)
صحنه وحشتناکی که زن تایلندی در حیاط خانه دید! + فیلم5 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی