زن عربستانی در کنار خیابان نشسته و در حال کار با موبایل خود بود که سارقی شرور او را غافلگیر کرد.

سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک دو زن عربستانی روی سکویی جلوی یک فروشگاه نشسته بودند که یکی از آنها کودکی در آغوش داشت و دیگری مشغول کار با تلفن همراهش بود.

سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک در این حین یک پسر و دختر جوان در حال عبور از کنار آنها بودند، که پسر دست به اقدامی ناجوانمردانه زد، او با یک حرکت موبایل زن را از دست او دزدید و با دختر پا به فرار گذاشتند.

سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک دو زن قربانی از این اتفاق شوکه شده بودند و نتوانستند برای مقابله با سارقان اقدامی انجام دهند.

سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این ویدئو در صفحه توئیتر شخصی فایز المالکی فعال مشهور در شبکه های اجتماعی به انتشار رسیده است.

سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک


سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک سارقی که با یک حرکت زن سعودی را غافلگیر کرد + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 98 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی