سارق آرم خودرو های پارک شده کنار خیابان حین گشت زنی شبانه ماموران کلانتری 137 نصر (گیشا) دستگیر شد.

دستگیری سارق آرم خودرو ها در تهران

رئیس کلانتری 137 نصر از دستگیری سارق آرم های خودروهای پارک شده در کنار خیابان خبر داد.دستگیری سارق آرم خودروها در تهران + عکس در ایرناک دستگیری سارق آرم خودروها در تهران + عکس در ایرناک

سرگرد جمشیدی در تشریح این خبر بیان کرد:نیمه شب گذشته طی گشت زنی های شبانه ماموران کلانتری به یک مرد مشکوک شدند.

آرم خودرو

سارق آرم خودروها در تهران پس از دستگیری

وی افزود:ماموران این فرد را مورد تجسس قرار دادند که مشخص شد این فرد کوله ای پر از آرم های خودروهای مدل بالا به همراه خود دارد.

این مقام انتظامی ادامه داد:با مشخص شدن این موضوع سریعا فردی 34 ساله بوده بازداشت و به کلانتری دلالت داده شد.

سرقت آرم خودرو

سرقت آرم خودروها در تهران

وی ابراز کرد:با هماهنگی های قضائی انجام شده خانه این فرد نیز مورد بررسی قرار گرفت که از داخل آن یک عدد مبل راحتی مشکوک کشف شد که با زیرکی ماموران مشخص شد مقادیر زیادی آرم های انواع خودرو از جمله بی.ام.و بنز داخل آن است.

وی ادامه داد:در ادامه متهم طی اعتراف صریحی بیان داشت به دلیل اعتیادی که در دو ماه گذشته گریبانگیرش شده است مرتکب چنین سرقت هایی شده است و انگیزه خود را نیز تامین هزینه های مصرف شیشه عنوان کرد.

سرگرد جمشیدی افزود:متهم در زمینه روش های خود عنوان می کند که از یکی از دوستان معتاد خود این نوع سرقت را یاد گرفته و بعد از یک مدت نیز به دلیل همین اعتیاد و تحت تاثیر مواد مخدر روانگردان سرقت هایش را ادامه داده است.

دزد آرم خودرو

سرقت آرم خودروهای گرانقیمت در گیشا

این مقام انتظامی ادامه داد:برخی از این آرم ها تا دو میلیون تومان نیز می ارزد و متهم در کل به سرقت 350 آرم اعتراف نموده که مبلغ ریالی آن 120 میلیون تومان می شود.

وی گفت:او در زمینه فروش اموال ادعا می کند آنها را از طریقه سایت دیوار به فروش می رسانده و از عمل خود نیز به شدت پشیمان است.

وی در خاتمه تصریح کرد:همچنین متهم این پرونده دارای تحصیلات کارشناسی ارشد بوده و پیش از اعتیاد کارهای هنری نیز انجام می داده است.

  • تاریخ: یکشنبه, 09 دی 1397
  • برگرفته از: ایلنا
بازدید : 1,440 بار
دستگیری سارق آرم خودروها در تهران + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی