رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق سریالی لپ تاپ از پاساژ های محدوده خیابان ولیعصر خبر داد.

دستگیری سارق لپ تاپ در تهران

سرهنگ ظهیری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:از مدتی پیش ماموران کلانتری 107 فلسطین در جریان سرقت های سریالی لپ تاپ از پاساژ های محدوده خیابان ولیعصر تهران قرار گرفتند.دستگیری سارق لپ تاپ در تهران در ایرناک دستگیری سارق لپ تاپ در تهران در ایرناک

سرهنگ ظهیری در زمینه شیوه سرقت های ارتکابی توسط متهم عنوان داشت:متهم با ورود به مغازه ها با صاحبان آنجا صحبت و آن ها را سرگرم می کرد و با سو استفاده از غفلت آن ها یک عدد از لپ تاپ ها را به صورت ماهرانه در کیسه ای می گذاشت و سرقت می کرد.

سارق لپ تاپ

وی ادامه داد:تحقیقات در این زمینه کلید خورد تا اینکه با بدست آمدن تصاویر این سارق به وسیله دوربین های مداربسته یکی از مغازه های پاساژی در این محدوده، کسبه و نگهبانان آن محل نیز از وجود چنین فردی باخبر شدند.

وی بیان داشت:در ادامه روز دوشنبه هفته جاری بود که ماموران کلانتری در جریان ورود این فرد به پاساژ رضا در خیابان ولیعصر قرار گرفتند که سریعا در محل حاضر شده و متهم را که توسط کسبه مورد شناسایی قرار گرفته بود دستگیر کردند و به کلانتری دلالت دادند.

سرهنگ ظهیری گفت:متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتا به سرقت ها اعتراف کرد و عنوان داشت اموال مسروقه را به مالخر خود که مغازه تعمیرات و فروش قطعات لپ تاپ دارد فروخته است.

وی ادامه داد:در ادامه ماموران به محل اعلامی این فرد سارق مراجعه و 27 عدد لپ تاپ سرقتی را در واحد صنفی او کشف کردند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در انتها با توصیه به کسبه برای عضو شدن در سامانه مها عنوان داشت:کسبه با عضویت در این سامانه می توانند واحد صنفی خود را از گزند سارقان در امان دارند. چراکه این سامانه کلانتری ها را در جریان کوچکترین سرقت و حتی ورود سارقان به مغازه قرار می دهد.

براساس این گزارش در انتها متهم به همراه مالخر خود به دستگاه قضائی دلالت داده شد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 19 دی 1397
  • برگرفته از: خبرگزاری میزان
بازدید : 1,649 بار
دستگیری سارق لپ تاپ در تهران
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی