در بیرمینگهام انگلیس سارقان حرفه‌ای طی حرکتی سریع در کمتر از یک دقیقه مرسدس را به سرقت بردند.

سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک در منطقه بیرمینگهام واقع در انگلیس، دو سارق در حرکتی کاملا حرفه‌ای اقدام به سرقت یک مرسدس کردند. 

سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک همانطور که در ویدئو نشان داده شده در ابتدا خودرویی در مقابل دوربین متوقف می‌شود و سپس دو مرد کاملا پوشیده، از آن پیاده شده و به سمت مرسدس حرکت می‌کنند. یکی از آن دو با استفاده از جعبه‌ای موسوم به بازتاب اقدام به بازگشایی قفل خودور می‌کند. این مرد با قرار دادن جعبه بازتاب مقابل کلید در ورودی، سیگنال آن را دریافت و به قفل خودرو منتقل می‌کند. با این کار بلافاصله خودرو سیگنال را شناسایی و قفل‌ها باز می‌شود و به همین سادگی سیستم امنیتی پیشرفته هک می‌شود.

سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک به این طریق این دو سارق ظرف یک دقیقه خودروی هوشمند و تمام اتوماتیک مرسدس را به سرقت بردند. 

سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک پلیس با انتشار ویدئوی این سرقت از مالکان خودرو ها خواست که در مورد امنیت آنها دقت بیشتری به خرج دهند و چرخ‌های خودروشان را نیز قفل بزنند.

سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک


سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک سرقت بنز هوشمند در کمتر از یک دقیقه! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 150 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی