سارقی وارد یک فروشگاه مبلمان شد و مبل بزرگی را بالای سرش برد و سعی کرد در اقدامی ناشیانه آن را به سرقت ببرد.

سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک در یکی از شهرهای روسیه، سارقی وارد فروشگاه بزرگ مبلمان شد و در حرکتی ناشیانه اقدام به سرقت یک مبل بزرگ کرد. 

سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک همانطور که در ویدئو مشاهده می‌شود سارق پس از ورودش به فروشگاه، نگاهی به اطراف انداخت و سپس با کنار گذاشتن کوسن‌های روی مبل، آن را روی سر گرفت و با جا زدن خود به عنوان کارگر فروشگاه، در تصمیمی ناشیانه اقدام به سرقت کرد.

سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک پس از چند قدم تلو تلو خوردن، ناگهان صاحب فروشگاه متوجه او شد و سعی کرد از سرقت مبلش جلوگیری کند. 

سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک این ویدئو توسط یکی از دوستان این سارق ضبط شده است و حالا درفضای مجازی در حال دست به دست شدن است. کاربران با نظرات خود این حماقت دزد ناشی را مورد تمسخر قرار دادند. اصلا مشخص نیست این مرد به کجا می‌رود. او تنها مبل بزرگ را روی سرش گرفته است و حتی مسیر خروج را هم نمی‌داند چرا که دقیقا مخالف در خروجی حرکت می‌کند. 

سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک ویدئوی زیر صحنه‌های این دزدی احمقانه را نشان می‌دهد. 

سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک


سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک سرقت عجیب و احمقانه از نمایشگاه مبل + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 135 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی