به دنبال سرمای شدید در روسیه یک سگ به وضعیتی دردناک دچار شد اما خوشبختانه توسط یک شهروند نجات پیدا کرد.

 فیلمی دردناک از بلایی که سرمای شدید به سر سگ بیچاره آورد

سرمای شدید سگ بینوا را در آستانه یخ زدن قرار داد!-ایرناک سرمای شدید سگ بینوا را در آستانه یخ زدن قرار داد!-ایرناک در پی سرمای استخوان سوز روسیه، سگی بینوا زبانش به در آهنی چاه فاضلاب چسبیده بود.

سرمای شدید سگ بینوا را در آستانه یخ زدن قرار داد!-ایرناک سرمای شدید سگ بینوا را در آستانه یخ زدن قرار داد!-ایرناک در این فیلم می بینیم که قسمتی از زبان این حیوان بیچاره نیز به خاطر شدت چسبندگی و تلاش او برای نجات خود دچار جراحت شده است.

سرمای شدید سگ بینوا را در آستانه یخ زدن قرار داد!-ایرناک سرمای شدید سگ بینوا را در آستانه یخ زدن قرار داد!-ایرناک یک شهروند روسی که اتفاقی و از بخت خوب سگ در حال عبور از آن محل بود با دیدن این صحنه برای نجات آن دست به کار شد.

سرمای شدید سگ بینوا را در آستانه یخ زدن قرار داد!-ایرناک سرمای شدید سگ بینوا را در آستانه یخ زدن قرار داد!-ایرناک این مرد با شیشه آب شروع به مرطوب کردن زبان و سطح فلز کرد و با ادامه این کار موجب نجات حیوان شد که جزئیات آن را در ویدئوی زیر خواهید دید.

سرمای شدید سگ بینوا را در آستانه یخ زدن قرار داد!-ایرناک سرمای شدید سگ بینوا را در آستانه یخ زدن قرار داد!-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 83 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی