سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از سقوط تاور کرین در جاده مخصوص کرج ، سه راه ارش خبر داد.

سقوط تاور کرین در جاده مخصوص کرج

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از وقوع حادثه سقوط یک دستگاه تاورکرین در یک پروژه ساختمانی واقع جاده کرج و مصدومیت یک نفر خبر داد.سقوط تاور کرین در جاده مخصوص کرج در ایرناک سقوط تاور کرین در جاده مخصوص کرج در ایرناک

جلال ملکی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت :در ساعت 10:01 امروز حادثه سقوط یک دستگاه تاورکرین در جاده مخصوص کرج، سه راه ارش، خیابان ولیعصر به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام و بلافاصله دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:محل حادثه یک پروژه کارگاهی بود که سه دستگاه تاورکرین در آن مشغول به کار بود که به دلیل تحت بررسی قرار دادن آن به یکباره تاورکرین از قسمت بالایی و اتاقک اپراتوری دچار شکستگی می شود و از ارتفاع 12 متری به پایین سقوط می کند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت:متأسفانه اپراتور این دستگاه که یک مرد جوان 28 ساله تابع کشور افغانستان بود داخل اتاقک محبوس شده بود که آتش نشانان بلافاصله آن را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی گفت:در حال حاضر نیروها ایمن سازی محیط را انجام می دهند و تا دقایقی دیگر عملیات به پایان می رسد.

  • تاریخ: یکشنبه, 23 دی 1397
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,154 بار
سقوط تاور کرین در جاده مخصوص کرج
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...