زن جوانی که از پنجره طبقه چهاردهم یک ساختمان آویزان شده بود با وجود تلاش فراوان نیروهای امدادگر سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

سقوط مرگبار زن 28 ساله از طبقه 14 + فیلم-ایرناک سقوط مرگبار زن 28 ساله از طبقه 14 + فیلم-ایرناک کانال «viral News»  در یوتیوب اقدام به انتشار ویدیویی از یک حادثه هولناک کرد، زن چینی 28 ساله و مادر دوفرزند، به علتی نامعلوم از پنجره یک ساختمان 14 طبقه آویزان شده بود در حالی که امدادگر با تمام قدرت  سعی داشت او را نجات دهد.

سقوط مرگبار زن 28 ساله از طبقه 14 + فیلم-ایرناک سقوط مرگبار زن 28 ساله از طبقه 14 + فیلم-ایرناک کم کم مرد امدادگر توان خود را در نگه داشتن زن از دست داد و او از طبقه چهاردهم به پایین سقوط کرد، با وجود اینکه تشک هوا در پایین ساختمان قرار داده شده بود، از اقبال بد، زن بیچاره با زمین برخورد کرد و در لحظه جان داد.

سقوط مرگبار زن 28 ساله از طبقه 14 + فیلم-ایرناک سقوط مرگبار زن 28 ساله از طبقه 14 + فیلم-ایرناک مقامات مربوطه در حال بررسی علت  حادثه هستند و تا این لحظه گزارشی مبنی بر علت وقوع آن ارائه نداده اند.

سقوط مرگبار زن 28 ساله از طبقه 14 + فیلم-ایرناک سقوط مرگبار زن 28 ساله از طبقه 14 + فیلم-ایرناک


سقوط مرگبار زن 28 ساله از طبقه 14 + فیلم-ایرناک سقوط مرگبار زن 28 ساله از طبقه 14 + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 156 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی